3D mapa Char Teki

Satelitní mapa Char Teki

název bez diakritiky: Char Teki
správní zařazení: Kishoreganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 21' 0" North, 90° 40' 0" East

Char Teki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Char TekiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Char Teki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Char Teki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kishoreganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 21' 0" North, 90° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Char Teki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Char Teki

Hotely Char Teki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Char Teki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Char Teki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Char Teki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Char Teki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Char Teki

3D mapa Char Teki v Google Earth

satelitní 3D mapa Char Teki, Bangladéš

3D mapa Char TekiGoogle Earth – podívejte se na Char Teki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Char Teki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Char Teki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Char Teki, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Char Teki a okolí

Letiště ve městě Char Teki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Char Teki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Char Teki (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Char Teki a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Char Teki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Char Teki: textový odkaz

satelitní mapu Char Teki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Char Teki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Char Teki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Char Teki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Char Teki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chak One Hundred Three ANB v oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán
  2. Knollwood v oblasti Lake County, Illinois, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.