3D mapa Balarāmpur

Satelitní mapa Balarāmpur

název bez diakritiky: Balarampur
správní zařazení: Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 47' 0" North, 90° 12' 0" East

Balarāmpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BalarampurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Balarāmpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Balarampur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 47' 0" North, 90° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Balarāmpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Balarāmpur

Hotely Balarāmpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Balarāmpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Balarāmpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Balarāmpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Balarāmpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Balarāmpur

3D mapa Balarāmpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Balarāmpur, Bangladéš

3D mapa BalarāmpurGoogle Earth – podívejte se na Balarāmpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Balarāmpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Balarāmpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Balarāmpur, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Balarāmpur a okolí

Letiště ve městě Balarāmpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Balarāmpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Balarāmpur (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Balarāmpur a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Balarāmpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Balarāmpur: textový odkaz

satelitní mapu Balarāmpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Balarāmpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Balarāmpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Balarāmpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Balarāmpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wan Panghsang v oblasti Tachilek, Shan, Barma
  2. Serir v oblasti Am Timan, Salamat, Čad
  3. Aleksandrovsk v oblasti Aleksandrovsk gorsovet, Permskaya Oblast, Rusko
  4. El Jagual v oblasti Santiago, Dominikánská republika
  5. Buffalo Gap v oblasti Augusta County, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.