3D mapa Bāsāti

Satelitní mapa Bāsāti

název bez diakritiky: Basati
správní zařazení: Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 43' 0" North, 90° 43' 0" East

Bāsāti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BasatiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāsāti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basati, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 43' 0" North, 90° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāsāti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāsāti

Hotely Bāsāti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāsāti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāsāti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāsāti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāsāti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāsāti

3D mapa Bāsāti v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāsāti, Bangladéš

3D mapa BāsātiGoogle Earth – podívejte se na Bāsāti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāsāti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāsāti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāsāti, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bāsāti a okolí

Letiště ve městě Bāsāti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāsāti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāsāti (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāsāti a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāsāti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāsāti: textový odkaz

satelitní mapu Bāsāti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāsāti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāsāti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāsāti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāsāti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Turchasovo v oblasti Onezhskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  2. Malhada da Areia v oblasti Porto, Piaui, Brazílie
  3. Pacot v oblasti Nord, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.