3D mapa Jāmpur

Satelitní mapa Jāmpur

název bez diakritiky: Jampur
správní zařazení: Narayanganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 44' 0" North, 90° 38' 0" East

Jāmpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JampurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jāmpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jampur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Narayanganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 44' 0" North, 90° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jāmpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jāmpur

Hotely Jāmpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jāmpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jāmpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jāmpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jāmpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jāmpur

3D mapa Jāmpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Jāmpur, Bangladéš

3D mapa JāmpurGoogle Earth – podívejte se na Jāmpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jāmpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jāmpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jāmpur, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Jāmpur a okolí

Letiště ve městě Jāmpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jāmpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jāmpur (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jāmpur a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jāmpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jāmpur: textový odkaz

satelitní mapu Jāmpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jāmpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jāmpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jāmpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jāmpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pameleh v oblasti Khuzestan, Írán
  2. Wintzenbach v oblasti Wissembourg, Bas-Rhin, Alsace, Francie
  3. Zewa v oblasti Dihok, Irák
  4. Shiloh v oblasti Brown County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.