3D mapa Holetown

Satelitní mapa Holetown

název bez diakritiky: Holetown
správní zařazení: Barbados, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 11' 0" North, 59° 39' 0" West

Holetown a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HoletownVítejte na stránce věnované satelitní mapě Holetown. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Holetown, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barbados, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 11' 0" North, 59° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Holetown v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Holetown

Hotely Holetown: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Holetown: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Holetown, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Holetown Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Holetown. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Holetown

3D mapa Holetown v Google Earth

satelitní 3D mapa Holetown, Barbados

3D mapa HoletownGoogle Earth – podívejte se na Holetown z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Holetown dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Holetown shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Holetown, Barbados v Google Earth »

Letiště Holetown a okolí

Letiště ve městě Holetown a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Holetown říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Holetown (Barbados)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Holetown a celou oblast Barbados. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Holetown

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Holetown: textový odkaz

satelitní mapu Holetown: obrázkový odkaz

satelitní mapu Holetown

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Holetown: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Holetown: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Holetown: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Paharipura v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán
  2. Ban Thung Raya (1) v oblasti Chumphon, Southern, Thajsko
  3. N. Gungula v oblasti Jangamo, Inhambane, Mozambik
  4. Eridzor v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie
  5. Meri v oblasti Borena, Oromiya, Etiopie
  6. Munenkande v oblasti Petauke, Eastern, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.