3D mapa Lascelles

Satelitní mapa Lascelles

název bez diakritiky: Lascelles
správní zařazení: Barbados, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 11' 0" North, 59° 38' 0" West

Lascelles a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LascellesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lascelles. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lascelles, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barbados, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 11' 0" North, 59° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lascelles v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lascelles

Hotely Lascelles: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lascelles: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lascelles, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lascelles Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lascelles. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lascelles

3D mapa Lascelles v Google Earth

satelitní 3D mapa Lascelles, Barbados

3D mapa LascellesGoogle Earth – podívejte se na Lascelles z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lascelles dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lascelles shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lascelles, Barbados v Google Earth »

Letiště Lascelles a okolí

Letiště ve městě Lascelles a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lascelles říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lascelles (Barbados)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lascelles a celou oblast Barbados. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lascelles

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lascelles: textový odkaz

satelitní mapu Lascelles: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lascelles

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lascelles: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lascelles: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lascelles: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chelma v oblasti Plesetskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  2. Pakpa v oblasti Grimari, Ouaka, Středoafrická republika
  3. Stein v oblasti Oberallgau, Schwaben, Bayern, Německo
  4. Talargah v oblasti Gilan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.