3D mapa Ruby

Satelitní mapa Ruby

název bez diakritiky: Ruby
správní zařazení: Barbados, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 8' 0" North, 59° 27' 0" West

Ruby a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RubyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ruby. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ruby, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barbados, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 8' 0" North, 59° 27' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ruby v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ruby

Hotely Ruby: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ruby: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ruby, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ruby Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ruby. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ruby

3D mapa Ruby v Google Earth

satelitní 3D mapa Ruby, Barbados

3D mapa RubyGoogle Earth – podívejte se na Ruby z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ruby dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ruby shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ruby, Barbados v Google Earth »

Letiště Ruby a okolí

Letiště ve městě Ruby a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ruby říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ruby (Barbados)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ruby a celou oblast Barbados. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ruby

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ruby: textový odkaz

satelitní mapu Ruby: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ruby

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ruby: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ruby: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ruby: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chavon Abajo v oblasti La Romana, Dominikánská republika
  2. Kharabat Bayt al `Ashwal v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  3. Na-wi v oblasti Mong Hsu, Shan, Barma
  4. Ouled Ben Abdallah v oblasti Fes, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.