3D mapa Min Kraing

Satelitní mapa Min Kraing

název bez diakritiky: Min Kraing
správní zařazení: Paletwa, Chin, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 21° 9' 0" North, 93° 7' 0" East

Min Kraing a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Min KraingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Min Kraing. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Min Kraing, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paletwa, Chin, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 9' 0" North, 93° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Min Kraing v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Min Kraing

Hotely Min Kraing: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Min Kraing: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Min Kraing, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Min Kraing Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Min Kraing. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Min Kraing

3D mapa Min Kraing v Google Earth

satelitní 3D mapa Min Kraing, Barma

3D mapa Min KraingGoogle Earth – podívejte se na Min Kraing z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Min Kraing dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Min Kraing shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Min Kraing, Barma v Google Earth »

Letiště Min Kraing a okolí

Letiště ve městě Min Kraing a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Min Kraing říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Min Kraing (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Min Kraing a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Min Kraing

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Min Kraing: textový odkaz

satelitní mapu Min Kraing: obrázkový odkaz

satelitní mapu Min Kraing

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Min Kraing: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Min Kraing: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Min Kraing: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hsen Hpawng v oblasti Mong Hsat, Shan, Barma
  2. Bally v oblasti South Goa, Goa, Indie
  3. Krasnogorskaya v oblasti Trosnyanskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko
  4. Yambele v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.