3D mapa Nat-hmaw

Satelitní mapa Nat-hmaw

název bez diakritiky: Nat-hmaw
správní zařazení: Ngaputaw, Irrawaddy, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 16° 27' 0" North, 94° 16' 0" East

Nat-hmaw a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nat-hmawVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nat-hmaw. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nat-hmaw, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ngaputaw, Irrawaddy, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 27' 0" North, 94° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nat-hmaw v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nat-hmaw

Hotely Nat-hmaw: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nat-hmaw: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nat-hmaw, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nat-hmaw Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nat-hmaw. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nat-hmaw

3D mapa Nat-hmaw v Google Earth

satelitní 3D mapa Nat-hmaw, Barma

3D mapa Nat-hmawGoogle Earth – podívejte se na Nat-hmaw z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nat-hmaw dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nat-hmaw shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nat-hmaw, Barma v Google Earth »

Letiště Nat-hmaw a okolí

Letiště ve městě Nat-hmaw a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nat-hmaw říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nat-hmaw (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nat-hmaw a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nat-hmaw

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nat-hmaw: textový odkaz

satelitní mapu Nat-hmaw: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nat-hmaw

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nat-hmaw: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nat-hmaw: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nat-hmaw: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Novoye Ibraykino v oblasti Aksubayevskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko
  2. Jayat v oblasti Bourg-en-Bresse, Ain, Rhone-Alpes, Francie
  3. Zapote v oblasti El Fuerte, Sinaloa, Mexiko
  4. Scothern v oblasti Lincolnshire County, East Midlands, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.