3D mapa Uman Kawng

Satelitní mapa Uman Kawng

název bez diakritiky: Uman Kawng
správní zařazení: Momauk, Kachin, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 24° 32' 0" North, 97° 24' 0" East

Uman Kawng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Uman KawngVítejte na stránce věnované satelitní mapě Uman Kawng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Uman Kawng, administrativně je místo zařazeno do oblasti Momauk, Kachin, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 32' 0" North, 97° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Uman Kawng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Uman Kawng

Hotely Uman Kawng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Uman Kawng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Uman Kawng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Uman Kawng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Uman Kawng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Uman Kawng

3D mapa Uman Kawng v Google Earth

satelitní 3D mapa Uman Kawng, Barma

3D mapa Uman KawngGoogle Earth – podívejte se na Uman Kawng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Uman Kawng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Uman Kawng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Uman Kawng, Barma v Google Earth »

Letiště Uman Kawng a okolí

Letiště ve městě Uman Kawng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Uman Kawng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Uman Kawng (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Uman Kawng a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Uman Kawng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Uman Kawng: textový odkaz

satelitní mapu Uman Kawng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Uman Kawng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Uman Kawng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Uman Kawng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Uman Kawng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Evoaryulu v oblasti Centro Sur, Rovníková Guinea
  2. Five Points v oblasti Luzerne County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  3. Andreyevka v oblasti Lyubinskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.