3D mapa Dwedo Ale

Satelitní mapa Dwedo Ale

název bez diakritiky: Dwedo Ale
správní zařazení: Papun, Kawthulei (Karen), Barma, Asie
zeměpisná poloha: 18° 36' 0" North, 97° 13' 0" East

Dwedo Ale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dwedo AleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dwedo Ale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dwedo Ale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Papun, Kawthulei (Karen), Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 36' 0" North, 97° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dwedo Ale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dwedo Ale

Hotely Dwedo Ale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dwedo Ale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dwedo Ale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dwedo Ale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dwedo Ale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dwedo Ale

3D mapa Dwedo Ale v Google Earth

satelitní 3D mapa Dwedo Ale, Barma

3D mapa Dwedo AleGoogle Earth – podívejte se na Dwedo Ale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dwedo Ale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dwedo Ale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dwedo Ale, Barma v Google Earth »

Letiště Dwedo Ale a okolí

Letiště ve městě Dwedo Ale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dwedo Ale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dwedo Ale (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dwedo Ale a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dwedo Ale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dwedo Ale: textový odkaz

satelitní mapu Dwedo Ale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dwedo Ale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dwedo Ale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dwedo Ale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dwedo Ale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Myerstown v oblasti Cumberland County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Aho v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán
  3. Rojhava v oblasti Dhule, Maharashtra, Indie
  4. Woodstock v oblasti Townsville, Queensland, Austrálie
  5. Sunqizhuang v oblasti Yanggao, Shanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.