3D mapa Paingkada

Satelitní mapa Paingkada

název bez diakritiky: Paingkada
správní zařazení: Chaungzon, Mon, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 16° 23' 0" North, 97° 32' 0" East

Paingkada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PaingkadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paingkada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paingkada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaungzon, Mon, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 23' 0" North, 97° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paingkada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paingkada

Hotely Paingkada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paingkada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paingkada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paingkada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paingkada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paingkada

3D mapa Paingkada v Google Earth

satelitní 3D mapa Paingkada, Barma

3D mapa PaingkadaGoogle Earth – podívejte se na Paingkada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paingkada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paingkada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paingkada, Barma v Google Earth »

Letiště Paingkada a okolí

Letiště ve městě Paingkada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paingkada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paingkada (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paingkada a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paingkada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paingkada: textový odkaz

satelitní mapu Paingkada: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paingkada

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paingkada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paingkada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paingkada: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shuanggou v oblasti Hua Xian, Henan, Čína
  2. Demyanovtsy v oblasti Hrodna, Bělorusko
  3. Tieoulindougou v oblasti Kerouane, Kankan, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.