3D mapa Shaukka

Satelitní mapa Shaukka

název bez diakritiky: Shaukka
správní zařazení: Ayadaw, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 22° 26' 0" North, 95° 30' 0" East

Shaukka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShaukkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shaukka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shaukka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ayadaw, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 26' 0" North, 95° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shaukka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shaukka

Hotely Shaukka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shaukka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shaukka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shaukka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shaukka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shaukka

3D mapa Shaukka v Google Earth

satelitní 3D mapa Shaukka, Barma

3D mapa ShaukkaGoogle Earth – podívejte se na Shaukka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shaukka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shaukka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shaukka, Barma v Google Earth »

Letiště Shaukka a okolí

Letiště ve městě Shaukka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shaukka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shaukka (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shaukka a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shaukka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shaukka: textový odkaz

satelitní mapu Shaukka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shaukka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shaukka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shaukka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shaukka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sant'Elmo v oblasti Sao Tome, Svatý Tomáš a Princip
  2. Sijilla Pata v oblasti Nor Lipez, Potosi, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.