3D mapa Kawlkāng

Satelitní mapa Kawlkāng

název bez diakritiky: Kawlkang
správní zařazení: Lashe, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 25° 18' 0" North, 94° 57' 0" East

Kawlkāng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KawlkangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kawlkāng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kawlkang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lashe, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 18' 0" North, 94° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kawlkāng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kawlkāng

Hotely Kawlkāng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kawlkāng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kawlkāng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kawlkāng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kawlkāng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kawlkāng

3D mapa Kawlkāng v Google Earth

satelitní 3D mapa Kawlkāng, Barma

3D mapa KawlkāngGoogle Earth – podívejte se na Kawlkāng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kawlkāng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kawlkāng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kawlkāng, Barma v Google Earth »

Letiště Kawlkāng a okolí

Letiště ve městě Kawlkāng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kawlkāng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kawlkāng (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kawlkāng a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kawlkāng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kawlkāng: textový odkaz

satelitní mapu Kawlkāng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kawlkāng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kawlkāng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kawlkāng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kawlkāng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shah Jahani v oblasti Gujarat, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.