3D mapa Melabon

Satelitní mapa Melabon

název bez diakritiky: Melabon
správní zařazení: Lashe, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 25° 0' 0" North, 94° 46' 0" East

Melabon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MelabonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Melabon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Melabon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lashe, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 0' 0" North, 94° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Melabon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Melabon

Hotely Melabon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Melabon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Melabon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Melabon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Melabon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Melabon

3D mapa Melabon v Google Earth

satelitní 3D mapa Melabon, Barma

3D mapa MelabonGoogle Earth – podívejte se na Melabon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Melabon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Melabon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Melabon, Barma v Google Earth »

Letiště Melabon a okolí

Letiště ve městě Melabon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Melabon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Melabon (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Melabon a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Melabon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Melabon: textový odkaz

satelitní mapu Melabon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Melabon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Melabon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Melabon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Melabon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Katamma v oblasti Bade, Yobe, Nigérie
  2. Todosnovan v oblasti Pivijay, Magdalena, Kolumbie
  3. Santa Rita v oblasti Candelaria, Lempira, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.