3D mapa Numit Mump

Satelitní mapa Numit Mump

název bez diakritiky: Numit Mump
správní zařazení: Lashe, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 25° 24' 0" North, 94° 53' 0" East

Numit Mump a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Numit MumpVítejte na stránce věnované satelitní mapě Numit Mump. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Numit Mump, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lashe, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 24' 0" North, 94° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Numit Mump v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Numit Mump

Hotely Numit Mump: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Numit Mump: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Numit Mump, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Numit Mump Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Numit Mump. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Numit Mump

3D mapa Numit Mump v Google Earth

satelitní 3D mapa Numit Mump, Barma

3D mapa Numit MumpGoogle Earth – podívejte se na Numit Mump z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Numit Mump dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Numit Mump shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Numit Mump, Barma v Google Earth »

Letiště Numit Mump a okolí

Letiště ve městě Numit Mump a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Numit Mump říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Numit Mump (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Numit Mump a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Numit Mump

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Numit Mump: textový odkaz

satelitní mapu Numit Mump: obrázkový odkaz

satelitní mapu Numit Mump

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Numit Mump: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Numit Mump: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Numit Mump: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Nanchi v oblasti Angostura, Sinaloa, Mexiko
  2. Gopa Nazim Khan v oblasti Rahim Yar Khan, Punjab, Pákistán
  3. Nyamina v oblasti Koulikoro, Mali
  4. Porabaria v oblasti Kishoreganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  5. Stanki v oblasti Vsevolzhskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.