3D mapa Pwelien

Satelitní mapa Pwelien

název bez diakritiky: Pwelien
správní zařazení: Lashe, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 25° 21' 0" North, 94° 56' 0" East

Pwelien a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PwelienVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pwelien. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pwelien, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lashe, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 21' 0" North, 94° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pwelien v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pwelien

Hotely Pwelien: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pwelien: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pwelien, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pwelien Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pwelien. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pwelien

3D mapa Pwelien v Google Earth

satelitní 3D mapa Pwelien, Barma

3D mapa PwelienGoogle Earth – podívejte se na Pwelien z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pwelien dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pwelien shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pwelien, Barma v Google Earth »

Letiště Pwelien a okolí

Letiště ve městě Pwelien a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pwelien říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pwelien (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pwelien a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pwelien

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pwelien: textový odkaz

satelitní mapu Pwelien: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pwelien

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pwelien: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pwelien: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pwelien: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Valea Rosie v oblasti Caras-Severin, Rumunsko
  2. Baicaocun v oblasti Yu Xian, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.