3D mapa Nan-aungtha

Satelitní mapa Nan-aungtha

název bez diakritiky: Nan-aungtha
správní zařazení: Pinlebu, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 23° 57' 0" North, 95° 28' 0" East

Nan-aungtha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nan-aungthaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nan-aungtha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nan-aungtha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pinlebu, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 57' 0" North, 95° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nan-aungtha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nan-aungtha

Hotely Nan-aungtha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nan-aungtha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nan-aungtha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nan-aungtha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nan-aungtha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nan-aungtha

3D mapa Nan-aungtha v Google Earth

satelitní 3D mapa Nan-aungtha, Barma

3D mapa Nan-aungthaGoogle Earth – podívejte se na Nan-aungtha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nan-aungtha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nan-aungtha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nan-aungtha, Barma v Google Earth »

Letiště Nan-aungtha a okolí

Letiště ve městě Nan-aungtha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nan-aungtha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nan-aungtha (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nan-aungtha a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nan-aungtha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nan-aungtha: textový odkaz

satelitní mapu Nan-aungtha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nan-aungtha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nan-aungtha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nan-aungtha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nan-aungtha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tapare v oblasti Lom-Et-Djerem, Est, Kamerun
  2. Ribe v oblasti Ribe, Ribe, Dánsko
  3. Katinai v oblasti Joniskio, Siauliai, Litva
  4. Shangping v oblasti Longhai, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.