3D mapa Taungni

Satelitní mapa Taungni

název bez diakritiky: Taungni
správní zařazení: Pinlebu, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 23° 58' 0" North, 95° 20' 0" East

Taungni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TaungniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Taungni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Taungni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pinlebu, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 58' 0" North, 95° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Taungni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Taungni

Hotely Taungni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Taungni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Taungni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Taungni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Taungni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Taungni

3D mapa Taungni v Google Earth

satelitní 3D mapa Taungni, Barma

3D mapa TaungniGoogle Earth – podívejte se na Taungni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Taungni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Taungni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Taungni, Barma v Google Earth »

Letiště Taungni a okolí

Letiště ve městě Taungni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Taungni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Taungni (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Taungni a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Taungni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Taungni: textový odkaz

satelitní mapu Taungni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Taungni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Taungni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Taungni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Taungni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cocal VII v oblasti Urbano Santos, Maranhao, Brazílie
  2. Dhanwal v oblasti Gujarat, Punjab, Pákistán
  3. Guintungan v oblasti Negros Occidental, Region 6, Filipíny
  4. Germondans v oblasti Vesoul, Haute-Saone, Franche-Comte, Francie
  5. Bou Mahla v oblasti Tetouan, Nord Ouest, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.