3D mapa Namalin

Satelitní mapa Namalin

název bez diakritiky: Namalin
správní zařazení: Wuntho, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 23° 56' 0" North, 95° 42' 0" East

Namalin a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NamalinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Namalin. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Namalin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wuntho, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 56' 0" North, 95° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Namalin v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Namalin

Hotely Namalin: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Namalin: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Namalin, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Namalin Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Namalin. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Namalin

3D mapa Namalin v Google Earth

satelitní 3D mapa Namalin, Barma

3D mapa NamalinGoogle Earth – podívejte se na Namalin z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Namalin dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Namalin shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Namalin, Barma v Google Earth »

Letiště Namalin a okolí

Letiště ve městě Namalin a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Namalin říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Namalin (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Namalin a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Namalin

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Namalin: textový odkaz

satelitní mapu Namalin: obrázkový odkaz

satelitní mapu Namalin

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Namalin: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Namalin: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Namalin: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Granja v oblasti Lago de Nicaragua, Nicaragua, Nikaragua
  2. Farevejle v oblasti Dragsholm, Vestsjalland, Dánsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.