3D mapa Wuntho

Satelitní mapa Wuntho

název bez diakritiky: Wuntho
správní zařazení: Wuntho, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 23° 54' 0" North, 95° 41' 0" East

Wuntho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WunthoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wuntho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wuntho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wuntho, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 54' 0" North, 95° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wuntho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wuntho

Hotely Wuntho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wuntho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wuntho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wuntho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wuntho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wuntho

3D mapa Wuntho v Google Earth

satelitní 3D mapa Wuntho, Barma

3D mapa WunthoGoogle Earth – podívejte se na Wuntho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wuntho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wuntho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wuntho, Barma v Google Earth »

Letiště Wuntho a okolí

Letiště ve městě Wuntho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wuntho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wuntho (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wuntho a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wuntho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wuntho: textový odkaz

satelitní mapu Wuntho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wuntho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wuntho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wuntho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wuntho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hunwick v oblasti Durham County, North, England, Velká Británie
  2. Morichal Hondo v oblasti Miranda, Anzoategui, Venezuela
  3. Ban Pak Klang v oblasti Phangnga, Southern, Thajsko
  4. Jardines de Ceiba I v oblasti Ceiba Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.