3D mapa Wān Hkum

Satelitní mapa Wān Hkum

název bez diakritiky: Wan Hkum
správní zařazení: Ke-Hsi, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 21° 38' 0" North, 97° 53' 0" East

Wān Hkum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wan HkumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wān Hkum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wan Hkum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ke-Hsi, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 38' 0" North, 97° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wān Hkum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wān Hkum

Hotely Wān Hkum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wān Hkum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wān Hkum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wān Hkum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wān Hkum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wān Hkum

3D mapa Wān Hkum v Google Earth

satelitní 3D mapa Wān Hkum, Barma

3D mapa Wān HkumGoogle Earth – podívejte se na Wān Hkum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wān Hkum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wān Hkum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wān Hkum, Barma v Google Earth »

Letiště Wān Hkum a okolí

Letiště ve městě Wān Hkum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wān Hkum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wān Hkum (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wān Hkum a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wān Hkum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wān Hkum: textový odkaz

satelitní mapu Wān Hkum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wān Hkum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wān Hkum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wān Hkum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wān Hkum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Itacate v oblasti Santa Maria del Rio, San Luis Potosi, Mexiko
  2. Selishche v oblasti Kholmogorskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  3. Sant'Angelo v oblasti Cosenza, Calabria, Itálie
  4. Frostproof v oblasti Polk County, Florida, Spojené státy americké
  5. Den Akker v oblasti Gelderland, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.