3D mapa Kawnglai

Satelitní mapa Kawnglai

název bez diakritiky: Kawnglai
správní zařazení: Man Hpang, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 22° 44' 0" North, 99° 0' 0" East

Kawnglai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KawnglaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kawnglai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kawnglai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Man Hpang, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 44' 0" North, 99° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kawnglai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kawnglai

Hotely Kawnglai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kawnglai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kawnglai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kawnglai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kawnglai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kawnglai

3D mapa Kawnglai v Google Earth

satelitní 3D mapa Kawnglai, Barma

3D mapa KawnglaiGoogle Earth – podívejte se na Kawnglai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kawnglai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kawnglai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kawnglai, Barma v Google Earth »

Letiště Kawnglai a okolí

Letiště ve městě Kawnglai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kawnglai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kawnglai (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kawnglai a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kawnglai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kawnglai: textový odkaz

satelitní mapu Kawnglai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kawnglai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kawnglai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kawnglai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kawnglai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Akataka v oblasti Izzi, Enugu, Nigérie
  2. Talama v oblasti Ayabaca, Piura, Peru
  3. Tanganyika-Kinene v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Suleler v oblasti Balikesir, Turecko
  5. Rechitsa v oblasti Zhukovskiy rayon, Bryanskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.