3D mapa Wān Mè-tè-ta-te

Satelitní mapa Wān Mè-tè-ta-te

název bez diakritiky: Wan Me-te-ta-te
správní zařazení: Mong Pan, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 20° 2' 2" North, 98° 19' 30" East

Wān Mè-tè-ta-te a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wan Me-te-ta-teVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wān Mè-tè-ta-te. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wan Me-te-ta-te, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mong Pan, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 2' 2" North, 98° 19' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wān Mè-tè-ta-te v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wān Mè-tè-ta-te

Hotely Wān Mè-tè-ta-te: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wān Mè-tè-ta-te: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wān Mè-tè-ta-te, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wān Mè-tè-ta-te Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wān Mè-tè-ta-te. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wān Mè-tè-ta-te

3D mapa Wān Mè-tè-ta-te v Google Earth

satelitní 3D mapa Wān Mè-tè-ta-te, Barma

3D mapa Wān Mè-tè-ta-teGoogle Earth – podívejte se na Wān Mè-tè-ta-te z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wān Mè-tè-ta-te dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wān Mè-tè-ta-te shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wān Mè-tè-ta-te, Barma v Google Earth »

Letiště Wān Mè-tè-ta-te a okolí

Letiště ve městě Wān Mè-tè-ta-te a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wān Mè-tè-ta-te říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wān Mè-tè-ta-te (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wān Mè-tè-ta-te a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te: textový odkaz

satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wān Mè-tè-ta-te: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dogtown v oblasti Marshall County, Kentucky, Spojené státy americké
  2. Muravlin v oblasti Stanovlyanskiy rayon, Lipetskaya Oblast, Rusko
  3. Gunnestorp v oblasti Falkoping Kommun, Skaraborgs Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.