3D mapa Mehkun

Satelitní mapa Mehkun

název bez diakritiky: Mehkun
správní zařazení: Pinlaung, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 20° 3' 0" North, 96° 48' 0" East

Mehkun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MehkunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mehkun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mehkun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pinlaung, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 3' 0" North, 96° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mehkun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mehkun

Hotely Mehkun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mehkun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mehkun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mehkun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mehkun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mehkun

3D mapa Mehkun v Google Earth

satelitní 3D mapa Mehkun, Barma

3D mapa MehkunGoogle Earth – podívejte se na Mehkun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mehkun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mehkun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mehkun, Barma v Google Earth »

Letiště Mehkun a okolí

Letiště ve městě Mehkun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mehkun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mehkun (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mehkun a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mehkun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mehkun: textový odkaz

satelitní mapu Mehkun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mehkun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mehkun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mehkun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mehkun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cone Viejo v oblasti La Mision, Hidalgo, Mexiko
  2. Espasante v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko
  3. Csincsetanya v oblasti Borsod-Abauji-Zemplen, Maďarsko
  4. Brevans v oblasti Dole, Jura, Franche-Comte, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.