3D mapa Hpru-wai-nam

Satelitní mapa Hpru-wai-nam

název bez diakritiky: Hpru-wai-nam
správní zařazení: Tenasserim, Tenasserim, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 11° 47' 0" North, 99° 12' 0" East

Hpru-wai-nam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hpru-wai-namVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hpru-wai-nam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hpru-wai-nam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tenasserim, Tenasserim, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 47' 0" North, 99° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hpru-wai-nam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hpru-wai-nam

Hotely Hpru-wai-nam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hpru-wai-nam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hpru-wai-nam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hpru-wai-nam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hpru-wai-nam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hpru-wai-nam

3D mapa Hpru-wai-nam v Google Earth

satelitní 3D mapa Hpru-wai-nam, Barma

3D mapa Hpru-wai-namGoogle Earth – podívejte se na Hpru-wai-nam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hpru-wai-nam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hpru-wai-nam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hpru-wai-nam, Barma v Google Earth »

Letiště Hpru-wai-nam a okolí

Letiště ve městě Hpru-wai-nam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hpru-wai-nam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hpru-wai-nam (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hpru-wai-nam a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hpru-wai-nam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hpru-wai-nam: textový odkaz

satelitní mapu Hpru-wai-nam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hpru-wai-nam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hpru-wai-nam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hpru-wai-nam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hpru-wai-nam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Einod v oblasti Hildburghausen, Thuringen, Thuringen, Německo
  2. Mota de Altarejos v oblasti Cuenca, Castilla-La Mancha, Španělsko
  3. Rebollada v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  4. Talle v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.