3D mapa Rahachow

Satelitní mapa Rahachow

název bez diakritiky: Rahachow
správní zařazení: Homyel, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 5' 6" North, 30° 3' 0" East

Rahachow a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RahachowVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rahachow. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rahachow, administrativně je místo zařazeno do oblasti Homyel, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 5' 6" North, 30° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rahachow v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rahachow

Hotely Rahachow: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rahachow: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rahachow, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rahachow Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rahachow. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rahachow

3D mapa Rahachow v Google Earth

satelitní 3D mapa Rahachow, Bělorusko

3D mapa RahachowGoogle Earth – podívejte se na Rahachow z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rahachow dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rahachow shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rahachow, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Rahachow a okolí

Letiště ve městě Rahachow a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rahachow říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rahachow (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rahachow a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rahachow

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rahachow: textový odkaz

satelitní mapu Rahachow: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rahachow

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rahachow: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rahachow: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rahachow: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yaxanlac v oblasti Soloma, Huehuetenango, Guatemala
  2. Judovka v oblasti Daugavpils, Lotyšsko
  3. Musculdy v oblasti Oloron-Sainte-Marie, Pyrenees-Atlantiques, Aquitaine, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.