3D mapa Tishovka Vtoraya

Satelitní mapa Tishovka Vtoraya

název bez diakritiky: Tishovka Vtoraya
správní zařazení: Mahilyow, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 54' 0" North, 30° 15' 0" East

Tishovka Vtoraya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tishovka VtorayaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tishovka Vtoraya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tishovka Vtoraya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahilyow, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 54' 0" North, 30° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tishovka Vtoraya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tishovka Vtoraya

Hotely Tishovka Vtoraya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tishovka Vtoraya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tishovka Vtoraya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tishovka Vtoraya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tishovka Vtoraya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tishovka Vtoraya

3D mapa Tishovka Vtoraya v Google Earth

satelitní 3D mapa Tishovka Vtoraya, Bělorusko

3D mapa Tishovka VtorayaGoogle Earth – podívejte se na Tishovka Vtoraya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tishovka Vtoraya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tishovka Vtoraya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tishovka Vtoraya, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Tishovka Vtoraya a okolí

Letiště ve městě Tishovka Vtoraya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tishovka Vtoraya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tishovka Vtoraya (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tishovka Vtoraya a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tishovka Vtoraya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tishovka Vtoraya: textový odkaz

satelitní mapu Tishovka Vtoraya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tishovka Vtoraya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tishovka Vtoraya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tishovka Vtoraya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tishovka Vtoraya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alabasli v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.