3D mapa Bol'shoye Striyevo

Satelitní mapa Bol'shoye Striyevo

název bez diakritiky: Bol'shoye Striyevo
správní zařazení: Minsk, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 58' 0" North, 28° 29' 0" East

Bol'shoye Striyevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bol'shoye StriyevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bol'shoye Striyevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bol'shoye Striyevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Minsk, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 58' 0" North, 28° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bol'shoye Striyevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bol'shoye Striyevo

Hotely Bol'shoye Striyevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bol'shoye Striyevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bol'shoye Striyevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bol'shoye Striyevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bol'shoye Striyevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bol'shoye Striyevo

3D mapa Bol'shoye Striyevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bol'shoye Striyevo, Bělorusko

3D mapa Bol'shoye StriyevoGoogle Earth – podívejte se na Bol'shoye Striyevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bol'shoye Striyevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bol'shoye Striyevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bol'shoye Striyevo, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Bol'shoye Striyevo a okolí

Letiště ve městě Bol'shoye Striyevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bol'shoye Striyevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bol'shoye Striyevo (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bol'shoye Striyevo a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bol'shoye Striyevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bol'shoye Striyevo: textový odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Striyevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Striyevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bol'shoye Striyevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Striyevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Striyevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ninfield v oblasti East Sussex County, South East, England, Velká Británie
  2. Bolekio v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Baysuat v oblasti Aktyubinsk, Kazachstán
  4. Tojin v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  5. May v oblasti Kzyl-Orda, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.