3D mapa Novaya Mezinovka

Satelitní mapa Novaya Mezinovka

název bez diakritiky: Novaya Mezinovka
správní zařazení: Minsk, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 31' 0" North, 26° 59' 0" East

Novaya Mezinovka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novaya MezinovkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novaya Mezinovka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novaya Mezinovka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Minsk, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 31' 0" North, 26° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novaya Mezinovka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novaya Mezinovka

Hotely Novaya Mezinovka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novaya Mezinovka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novaya Mezinovka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novaya Mezinovka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novaya Mezinovka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novaya Mezinovka

3D mapa Novaya Mezinovka v Google Earth

satelitní 3D mapa Novaya Mezinovka, Bělorusko

3D mapa Novaya MezinovkaGoogle Earth – podívejte se na Novaya Mezinovka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novaya Mezinovka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novaya Mezinovka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novaya Mezinovka, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Novaya Mezinovka a okolí

Letiště ve městě Novaya Mezinovka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novaya Mezinovka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novaya Mezinovka (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novaya Mezinovka a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novaya Mezinovka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novaya Mezinovka: textový odkaz

satelitní mapu Novaya Mezinovka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novaya Mezinovka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novaya Mezinovka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novaya Mezinovka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novaya Mezinovka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nogarole Rocca v oblasti Verona, Veneto, Itálie
  2. Jaban v oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  3. San Ramon v oblasti Freites, Anzoategui, Venezuela
  4. Pengadegan v oblasti Jakarta Barat, Dki Jakarta, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.