3D mapa Vitsyebsk

Satelitní mapa Vitsyebsk

název bez diakritiky: Vitsyebsk
správní zařazení: Vitsyebsk, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 11' 33" North, 30° 11' 40" East

Vitsyebsk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VitsyebskVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vitsyebsk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vitsyebsk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vitsyebsk, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 11' 33" North, 30° 11' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vitsyebsk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vitsyebsk

Hotely Vitsyebsk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vitsyebsk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vitsyebsk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vitsyebsk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vitsyebsk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vitsyebsk

3D mapa Vitsyebsk v Google Earth

satelitní 3D mapa Vitsyebsk, Bělorusko

3D mapa VitsyebskGoogle Earth – podívejte se na Vitsyebsk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vitsyebsk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vitsyebsk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vitsyebsk, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Vitsyebsk a okolí

Letiště ve městě Vitsyebsk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vitsyebsk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vitsyebsk (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vitsyebsk a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vitsyebsk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vitsyebsk: textový odkaz

satelitní mapu Vitsyebsk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vitsyebsk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vitsyebsk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vitsyebsk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vitsyebsk: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.