3D mapa Estancia Rumi Rumi

Satelitní mapa Estancia Rumi Rumi

název bez diakritiky: Estancia Rumi Rumi
správní zařazení: Oropeza, Chuquisaca, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 5' 18" South, 65° 14' 26" West

Estancia Rumi Rumi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Estancia Rumi RumiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Estancia Rumi Rumi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Estancia Rumi Rumi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oropeza, Chuquisaca, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 5' 18" South, 65° 14' 26" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Estancia Rumi Rumi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Estancia Rumi Rumi

Hotely Estancia Rumi Rumi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Estancia Rumi Rumi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Estancia Rumi Rumi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Estancia Rumi Rumi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Estancia Rumi Rumi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Estancia Rumi Rumi

3D mapa Estancia Rumi Rumi v Google Earth

satelitní 3D mapa Estancia Rumi Rumi, Bolívie

3D mapa Estancia Rumi RumiGoogle Earth – podívejte se na Estancia Rumi Rumi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Estancia Rumi Rumi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Estancia Rumi Rumi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Estancia Rumi Rumi, Bolívie v Google Earth »

Letiště Estancia Rumi Rumi a okolí

Letiště ve městě Estancia Rumi Rumi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Estancia Rumi Rumi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Estancia Rumi Rumi (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Estancia Rumi Rumi a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Estancia Rumi Rumi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Estancia Rumi Rumi: textový odkaz

satelitní mapu Estancia Rumi Rumi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Estancia Rumi Rumi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Estancia Rumi Rumi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Estancia Rumi Rumi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Estancia Rumi Rumi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sunny Banks v oblasti Campbell County, Virginia, Spojené státy americké
  2. Ebi v oblasti Gamboma, Plateaux, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Lafaure v oblasti Gap, Hautes-Alpes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie
  4. Edith v oblasti Lauderdale County, Tennessee, Spojené státy americké
  5. Olgiy v oblasti Bayan-Olgiy, Mongolsko
  6. Antatamokely v oblasti Tsiroanomandidy, Antananarivo, Madagaskar
  7. Dubrava v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.