3D mapa Limabamba

Satelitní mapa Limabamba

název bez diakritiky: Limabamba
správní zařazení: Tomina, Chuquisaca, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 32' 0" South, 64° 22' 0" West

Limabamba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LimabambaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Limabamba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Limabamba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tomina, Chuquisaca, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 32' 0" South, 64° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Limabamba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Limabamba

Hotely Limabamba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Limabamba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Limabamba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Limabamba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Limabamba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Limabamba

3D mapa Limabamba v Google Earth

satelitní 3D mapa Limabamba, Bolívie

3D mapa LimabambaGoogle Earth – podívejte se na Limabamba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Limabamba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Limabamba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Limabamba, Bolívie v Google Earth »

Letiště Limabamba a okolí

Letiště ve městě Limabamba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Limabamba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Limabamba (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Limabamba a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Limabamba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Limabamba: textový odkaz

satelitní mapu Limabamba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Limabamba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Limabamba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Limabamba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Limabamba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sanguma v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Gandi Isab Khan v oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán
  3. Khevid-e Mobaraki v oblasti Fars, Írán
  4. Pulad Shahr v oblasti Esfahan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.