3D mapa Tambo Pérez

Satelitní mapa Tambo Pérez

název bez diakritiky: Tambo Perez
správní zařazení: Los Andes, La Paz, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 16° 21' 0" South, 68° 25' 0" West

Tambo Pérez a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tambo PerezVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tambo Pérez. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tambo Perez, administrativně je místo zařazeno do oblasti Los Andes, La Paz, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 21' 0" South, 68° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tambo Pérez v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tambo Pérez

Hotely Tambo Pérez: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tambo Pérez: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tambo Pérez, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tambo Pérez Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tambo Pérez. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tambo Pérez

3D mapa Tambo Pérez v Google Earth

satelitní 3D mapa Tambo Pérez, Bolívie

3D mapa Tambo PérezGoogle Earth – podívejte se na Tambo Pérez z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tambo Pérez dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tambo Pérez shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tambo Pérez, Bolívie v Google Earth »

Letiště Tambo Pérez a okolí

Letiště ve městě Tambo Pérez a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tambo Pérez říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tambo Pérez (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tambo Pérez a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tambo Pérez

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tambo Pérez: textový odkaz

satelitní mapu Tambo Pérez: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tambo Pérez

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tambo Pérez: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tambo Pérez: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tambo Pérez: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oursler v oblasti Marion County, Kansas, Spojené státy americké
  2. Jinqiao v oblasti Guangfen, Jiangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.