3D mapa Pampa Grande

Satelitní mapa Pampa Grande

název bez diakritiky: Pampa Grande
správní zařazení: Mendez, Tarija, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 5' 0" South, 64° 34' 0" West

Pampa Grande a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pampa GrandeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pampa Grande. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pampa Grande, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mendez, Tarija, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 5' 0" South, 64° 34' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pampa Grande v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pampa Grande

Hotely Pampa Grande: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pampa Grande: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pampa Grande, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pampa Grande Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pampa Grande. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pampa Grande

3D mapa Pampa Grande v Google Earth

satelitní 3D mapa Pampa Grande, Bolívie

3D mapa Pampa GrandeGoogle Earth – podívejte se na Pampa Grande z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pampa Grande dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pampa Grande shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pampa Grande, Bolívie v Google Earth »

Letiště Pampa Grande a okolí

Letiště ve městě Pampa Grande a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pampa Grande říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pampa Grande (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pampa Grande a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pampa Grande

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pampa Grande: textový odkaz

satelitní mapu Pampa Grande: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pampa Grande

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pampa Grande: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pampa Grande: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pampa Grande: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. 't Goy v oblasti Utrecht, Nizozemí
  2. Chak One Hundred Forty-six-Ten R v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  3. Domusovac v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.