3D mapa Obale

Satelitní mapa Obale

název bez diakritiky: Obale
správní zařazení: Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 54' 17" North, 18° 24' 42" East

Obale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ObaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Obale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Obale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 54' 17" North, 18° 24' 42" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Obale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Obale

Hotely Obale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Obale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Obale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Obale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Obale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Obale

3D mapa Obale v Google Earth

satelitní 3D mapa Obale, Bosna a Hercegovina

3D mapa ObaleGoogle Earth – podívejte se na Obale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Obale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Obale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Obale, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Obale a okolí

Letiště ve městě Obale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Obale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Obale (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Obale a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Obale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Obale: textový odkaz

satelitní mapu Obale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Obale

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Obale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Obale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Obale: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Balsamo v oblasti Maracaju, Mato Grosso do Sul, Brazílie
  2. Sathwani v oblasti Rawalpindi, Punjab, Pákistán
  3. Horadoruwa v oblasti Uva, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.