3D mapa Pranjići

Satelitní mapa Pranjići

název bez diakritiky: Pranjici
správní zařazení: Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 49' 53" North, 17° 11' 7" East

Pranjići a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PranjiciVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pranjići. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pranjici, administrativně je místo zařazeno do oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 49' 53" North, 17° 11' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pranjići v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pranjići

Hotely Pranjići: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pranjići: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pranjići, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pranjići Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pranjići. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pranjići

3D mapa Pranjići v Google Earth

satelitní 3D mapa Pranjići, Bosna a Hercegovina

3D mapa PranjićiGoogle Earth – podívejte se na Pranjići z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pranjići dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pranjići shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pranjići, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Pranjići a okolí

Letiště ve městě Pranjići a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pranjići říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pranjići (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pranjići a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pranjići

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pranjići: textový odkaz

satelitní mapu Pranjići: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pranjići

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pranjići: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pranjići: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pranjići: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Visla v oblasti InzenskiyBazarnosyzganskiy rayon, Ulyanovskaya Oblast, Rusko
  2. Azpitia v oblasti Agusan Del Sur, Region 10, Filipíny
  3. Severo-Tatarskiy v oblasti Tatarskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.