3D mapa São Salvador

Satelitní mapa São Salvador

název bez diakritiky: Sao Salvador
správní zařazení: Cruzeiro do Sul, Acre, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 32' 8" South, 72° 48' 30" West

São Salvador a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sao SalvadorVítejte na stránce věnované satelitní mapě São Salvador. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sao Salvador, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cruzeiro do Sul, Acre, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 32' 8" South, 72° 48' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: São Salvador v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely São Salvador

Hotely São Salvador: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São Salvador: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São Salvador, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São Salvador Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São Salvador. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města São Salvador

3D mapa São Salvador v Google Earth

satelitní 3D mapa São Salvador, Brazílie

3D mapa São SalvadorGoogle Earth – podívejte se na São Salvador z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu São Salvador dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu São Salvador shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa São Salvador, Brazílie v Google Earth »

Letiště São Salvador a okolí

Letiště ve městě São Salvador a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São Salvador říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São Salvador (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro São Salvador a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu São Salvador

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu São Salvador: textový odkaz

satelitní mapu São Salvador: obrázkový odkaz

satelitní mapu São Salvador

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu São Salvador: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu São Salvador: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu São Salvador: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fosterville v oblasti Rutherford County, Tennessee, Spojené státy americké
  2. Sele v oblasti Haut-Ntem (Minvoul), Wouleu-Ntem, Gabun
  3. Sab`ah v oblasti Al-Basrah, Irák
  4. Cajas Altas v oblasti Tomas Frias, Potosi, Bolívie
  5. Gorisgraben v oblasti Brandenburg, Brandenburg, Brandenburg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.