3D mapa Presidente Figueiredo

Satelitní mapa Presidente Figueiredo

název bez diakritiky: Presidente Figueiredo
správní zařazení: Airao, Amazonas, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 2° 3' 0" South, 60° 3' 0" West

Presidente Figueiredo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Presidente FigueiredoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Presidente Figueiredo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Presidente Figueiredo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Airao, Amazonas, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 3' 0" South, 60° 3' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Presidente Figueiredo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Presidente Figueiredo

Hotely Presidente Figueiredo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Presidente Figueiredo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Presidente Figueiredo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Presidente Figueiredo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Presidente Figueiredo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Presidente Figueiredo

3D mapa Presidente Figueiredo v Google Earth

satelitní 3D mapa Presidente Figueiredo, Brazílie

3D mapa Presidente FigueiredoGoogle Earth – podívejte se na Presidente Figueiredo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Presidente Figueiredo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Presidente Figueiredo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Presidente Figueiredo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Presidente Figueiredo a okolí

Letiště ve městě Presidente Figueiredo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Presidente Figueiredo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Presidente Figueiredo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Presidente Figueiredo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Presidente Figueiredo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Presidente Figueiredo: textový odkaz

satelitní mapu Presidente Figueiredo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Presidente Figueiredo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Presidente Figueiredo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Presidente Figueiredo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Presidente Figueiredo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cedar Bluff Estates v oblasti Peoria County, Illinois, Spojené státy americké
  2. Kirksville v oblasti Madison County, Kentucky, Spojené státy americké
  3. Couloussac v oblasti Castelsarrasin, Tarn-et-Garonne, Midi-Pyrenees, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.