3D mapa Monte Gordo

Satelitní mapa Monte Gordo

název bez diakritiky: Monte Gordo
správní zařazení: Camacari, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 12° 40' 0" South, 38° 7' 0" West

Monte Gordo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Monte GordoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Monte Gordo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Monte Gordo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Camacari, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 40' 0" South, 38° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Monte Gordo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Monte Gordo

Hotely Monte Gordo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Monte Gordo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Monte Gordo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Monte Gordo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Monte Gordo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Monte Gordo

3D mapa Monte Gordo v Google Earth

satelitní 3D mapa Monte Gordo, Brazílie

3D mapa Monte GordoGoogle Earth – podívejte se na Monte Gordo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Monte Gordo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Monte Gordo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Monte Gordo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Monte Gordo a okolí

Letiště ve městě Monte Gordo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Monte Gordo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Monte Gordo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Monte Gordo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Monte Gordo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Monte Gordo: textový odkaz

satelitní mapu Monte Gordo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Monte Gordo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Monte Gordo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Monte Gordo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Monte Gordo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haciman v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  2. Chengshan v oblasti Zhuanghe, Liaoning, Čína
  3. Les Ratorets v oblasti Sens, Yonne, Bourgogne, Francie
  4. Repnovo v oblasti Teykovskiy rayon, Ivanovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.