3D mapa Lagoa Nova

Satelitní mapa Lagoa Nova

název bez diakritiky: Lagoa Nova
správní zařazení: Livramento do B., Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 13° 45' 0" South, 41° 51' 0" West

Lagoa Nova a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lagoa NovaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lagoa Nova. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lagoa Nova, administrativně je místo zařazeno do oblasti Livramento do B., Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 45' 0" South, 41° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lagoa Nova v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lagoa Nova

Hotely Lagoa Nova: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lagoa Nova: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lagoa Nova, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lagoa Nova Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lagoa Nova. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lagoa Nova

3D mapa Lagoa Nova v Google Earth

satelitní 3D mapa Lagoa Nova, Brazílie

3D mapa Lagoa NovaGoogle Earth – podívejte se na Lagoa Nova z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lagoa Nova dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lagoa Nova shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lagoa Nova, Brazílie v Google Earth »

Letiště Lagoa Nova a okolí

Letiště ve městě Lagoa Nova a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lagoa Nova říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lagoa Nova (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lagoa Nova a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lagoa Nova

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lagoa Nova: textový odkaz

satelitní mapu Lagoa Nova: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lagoa Nova

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lagoa Nova: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lagoa Nova: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lagoa Nova: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sardanestii de Sus v oblasti Mehedinti, Rumunsko
  2. Dodo v oblasti Karaye, Kano, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.