3D mapa Rio Prêto

Satelitní mapa Rio Prêto

název bez diakritiky: Rio Preto
správní zařazení: Palmeiras, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 12° 39' 0" South, 41° 32' 0" West

Rio Prêto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio PretoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio Prêto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio Preto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Palmeiras, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 39' 0" South, 41° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio Prêto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio Prêto

Hotely Rio Prêto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio Prêto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio Prêto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio Prêto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio Prêto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rio Prêto

3D mapa Rio Prêto v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio Prêto, Brazílie

3D mapa Rio PrêtoGoogle Earth – podívejte se na Rio Prêto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio Prêto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio Prêto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio Prêto, Brazílie v Google Earth »

Letiště Rio Prêto a okolí

Letiště ve městě Rio Prêto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio Prêto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio Prêto (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio Prêto a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio Prêto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio Prêto: textový odkaz

satelitní mapu Rio Prêto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio Prêto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio Prêto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Prêto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Prêto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hoskinston v oblasti Leslie County, Kentucky, Spojené státy americké
  2. Skonizon v oblasti Khania, Kriti, Řecko
  3. Sabana Bonita v oblasti Alanje, Chiriqui, Panama
  4. Nawng Son v oblasti Ho-Pong, Shan, Barma
  5. Mugar Sems v oblasti Hatay, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.