3D mapa Pedras

Satelitní mapa Pedras

název bez diakritiky: Pedras
správní zařazení: Colatina, Espiritu Santo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 22' 0" South, 40° 31' 0" West

Pedras a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PedrasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pedras. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pedras, administrativně je místo zařazeno do oblasti Colatina, Espiritu Santo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 22' 0" South, 40° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pedras v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pedras

Hotely Pedras: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pedras: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pedras, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pedras Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pedras. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pedras

3D mapa Pedras v Google Earth

satelitní 3D mapa Pedras, Brazílie

3D mapa PedrasGoogle Earth – podívejte se na Pedras z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pedras dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pedras shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pedras, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pedras a okolí

Letiště ve městě Pedras a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pedras říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pedras (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pedras a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pedras

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pedras: textový odkaz

satelitní mapu Pedras: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pedras

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pedras: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedras: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedras: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nurabad v oblasti Fars, Írán
  2. Pocitos v oblasti Tlachichuca, Puebla, Mexiko
  3. Wan Tinloi v oblasti Mong Tung, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.