3D mapa Puçàzeiro

Satelitní mapa Puçàzeiro

název bez diakritiky: Pucazeiro
správní zařazení: Alto Parnaiba, Maranhao, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 9° 23' 0" South, 46° 1' 0" West

Puçàzeiro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PucazeiroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Puçàzeiro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pucazeiro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alto Parnaiba, Maranhao, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 23' 0" South, 46° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Puçàzeiro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Puçàzeiro

Hotely Puçàzeiro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Puçàzeiro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Puçàzeiro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Puçàzeiro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Puçàzeiro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Puçàzeiro

3D mapa Puçàzeiro v Google Earth

satelitní 3D mapa Puçàzeiro, Brazílie

3D mapa PuçàzeiroGoogle Earth – podívejte se na Puçàzeiro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Puçàzeiro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Puçàzeiro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Puçàzeiro, Brazílie v Google Earth »

Letiště Puçàzeiro a okolí

Letiště ve městě Puçàzeiro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Puçàzeiro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Puçàzeiro (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Puçàzeiro a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Puçàzeiro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Puçàzeiro: textový odkaz

satelitní mapu Puçàzeiro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Puçàzeiro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Puçàzeiro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Puçàzeiro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Puçàzeiro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xiangyang v oblasti Horqin Zuoyihouqi, Nei Mongol Zizhiqu, Čína
  2. Nanholola v oblasti Mocimboa da Praia, Cabo Delgado, Mozambik
  3. Apoliny v oblasti Minsk, Bělorusko
  4. Bayt Nafilah v oblasti Tartus, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.