3D mapa Cavaca

Satelitní mapa Cavaca

název bez diakritiky: Cavaca
správní zařazení: Chapadinha, Maranhao, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 3° 49' 37" South, 43° 25' 11" West

Cavaca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CavacaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cavaca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cavaca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chapadinha, Maranhao, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 49' 37" South, 43° 25' 11" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cavaca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cavaca

Hotely Cavaca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cavaca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cavaca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cavaca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cavaca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cavaca

3D mapa Cavaca v Google Earth

satelitní 3D mapa Cavaca, Brazílie

3D mapa CavacaGoogle Earth – podívejte se na Cavaca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cavaca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cavaca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cavaca, Brazílie v Google Earth »

Letiště Cavaca a okolí

Letiště ve městě Cavaca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cavaca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cavaca (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cavaca a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cavaca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cavaca: textový odkaz

satelitní mapu Cavaca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cavaca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cavaca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cavaca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cavaca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chak One Hundred-nine D N B v oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán
  2. Hanzhuang v oblasti Tongshan, Jiangsu, Čína
  3. Hengpei v oblasti Qimen, Anhui, Čína
  4. Lanting v oblasti Shaoxing Shi, Zhejiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.