3D mapa Bonito

Satelitní mapa Bonito

název bez diakritiky: Bonito
správní zařazení: Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 8' 0" South, 56° 28' 0" West

Bonito a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BonitoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bonito. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bonito, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 8' 0" South, 56° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bonito v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bonito

Hotely Bonito: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bonito: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bonito, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bonito Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bonito. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Bonito

3D mapa Bonito v Google Earth

satelitní 3D mapa Bonito, Brazílie

3D mapa BonitoGoogle Earth – podívejte se na Bonito z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bonito dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bonito shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bonito, Brazílie v Google Earth »

Letiště Bonito a okolí

Letiště ve městě Bonito a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bonito říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bonito (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bonito a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bonito

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bonito: textový odkaz

satelitní mapu Bonito: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bonito

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bonito: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bonito: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bonito: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Donje Nerodimlje v oblasti Kosovo, Srbsko a Černá Hora
  2. Pavicolo v oblasti Bolzano, Trentino-Alto Adige, Itálie
  3. Lesnoy v oblasti Krasnodarskiy Kray, Rusko
  4. Monssoro v oblasti Beyla, Nzerekore, Guinea
  5. Ichenhausen v oblasti Gunzburg, Schwaben, Bayern, Německo
  6. Van Phu v oblasti Sam Son, Thanh Hoa, Vietnam
  7. Morelos v oblasti Atzalan, Veracruz, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.