3D mapa Cássio

Satelitní mapa Cássio

název bez diakritiky: Cassio
správní zařazení: Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 12' 0" South, 56° 20' 0" West

Cássio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CassioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cássio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cassio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 12' 0" South, 56° 20' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cássio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cássio

Hotely Cássio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cássio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cássio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cássio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cássio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cássio

3D mapa Cássio v Google Earth

satelitní 3D mapa Cássio, Brazílie

3D mapa CássioGoogle Earth – podívejte se na Cássio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cássio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cássio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cássio, Brazílie v Google Earth »

Letiště Cássio a okolí

Letiště ve městě Cássio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cássio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cássio (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cássio a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cássio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cássio: textový odkaz

satelitní mapu Cássio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cássio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cássio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cássio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cássio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shatsk v oblasti Volynska, Ukrajina
  2. Batchelor v oblasti Coomalie, Northern Territory, Austrálie
  3. Choghabahram v oblasti Lorestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.