3D mapa Fala Verdade

Satelitní mapa Fala Verdade

název bez diakritiky: Fala Verdade
správní zařazení: Corguinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 40' 0" South, 54° 47' 0" West

Fala Verdade a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fala VerdadeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fala Verdade. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fala Verdade, administrativně je místo zařazeno do oblasti Corguinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 40' 0" South, 54° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fala Verdade v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fala Verdade

Hotely Fala Verdade: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fala Verdade: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fala Verdade, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fala Verdade Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fala Verdade. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fala Verdade

3D mapa Fala Verdade v Google Earth

satelitní 3D mapa Fala Verdade, Brazílie

3D mapa Fala VerdadeGoogle Earth – podívejte se na Fala Verdade z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fala Verdade dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fala Verdade shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fala Verdade, Brazílie v Google Earth »

Letiště Fala Verdade a okolí

Letiště ve městě Fala Verdade a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fala Verdade říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fala Verdade (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fala Verdade a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fala Verdade

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fala Verdade: textový odkaz

satelitní mapu Fala Verdade: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fala Verdade

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fala Verdade: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fala Verdade: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fala Verdade: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oberwil v oblasti Solothurn, Espace Mittelland, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.