3D mapa Corumbá

Satelitní mapa Corumbá

název bez diakritiky: Corumba
správní zařazení: Corumba, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 1' 0" South, 57° 39' 0" West

Corumbá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CorumbaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Corumbá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Corumba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Corumba, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 1' 0" South, 57° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Corumbá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Corumbá

Hotely Corumbá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Corumbá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Corumbá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Corumbá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Corumbá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Corumbá

3D mapa Corumbá v Google Earth

satelitní 3D mapa Corumbá, Brazílie

3D mapa CorumbáGoogle Earth – podívejte se na Corumbá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Corumbá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Corumbá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Corumbá, Brazílie v Google Earth »

Letiště Corumbá a okolí

Letiště ve městě Corumbá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Corumbá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Corumbá (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Corumbá a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Corumbá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Corumbá: textový odkaz

satelitní mapu Corumbá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Corumbá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Corumbá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Corumbá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Corumbá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kanni v oblasti Myingyan, Mandalay, Barma
  2. Castillo de Locubin v oblasti Jaen, Andalucia, Španělsko
  3. El Roblito v oblasti Maraita, Francisco Morazan, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.