3D mapa Belo Horizonte

Satelitní mapa Belo Horizonte

název bez diakritiky: Belo Horizonte
správní zařazení: Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 55' 0" South, 43° 56' 0" West

Belo Horizonte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Belo HorizonteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belo Horizonte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belo Horizonte, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 55' 0" South, 43° 56' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belo Horizonte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belo Horizonte

Hotely Belo Horizonte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belo Horizonte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belo Horizonte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belo Horizonte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belo Horizonte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Belo Horizonte

3D mapa Belo Horizonte v Google Earth

satelitní 3D mapa Belo Horizonte, Brazílie

3D mapa Belo HorizonteGoogle Earth – podívejte se na Belo Horizonte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belo Horizonte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belo Horizonte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belo Horizonte, Brazílie v Google Earth »

Letiště Belo Horizonte a okolí

Letiště ve městě Belo Horizonte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belo Horizonte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belo Horizonte (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belo Horizonte a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belo Horizonte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belo Horizonte: textový odkaz

satelitní mapu Belo Horizonte: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belo Horizonte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belo Horizonte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belo Horizonte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belo Horizonte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nhamavende v oblasti Maravia, Tete, Mozambik
  2. Karniszewice v oblasti Pabianice, Lodzkie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.